e-FRACTAL - e-business driven company

en cs
Konzultace

Služby

Kontaktujte nás

e-FRACTAL s.r.o.
Vinohradská 174
130 00 Praha 3
Česká republika

e-mail: info@e-fractal.cz
tel: +420 222 523 000

Konzultace

Naše služby se kromě vlastní dodávky řešení a dlouhodobých kontraktů zaměřují i na poskytování konzultačních činností a profesionálního poradenského servisu v oblastech, které pokrýváme svou expertní znalostí. Našimi klienty jsou soukromé společnosti, vzdělávací organizace a státní instituce z různých sektorů.

Poskytujeme služby od základních konzultací, přes zpracování analýz již existujících či připravovaných projektů, až po rozšíření funkčnosti stávajících prezentací integrací pokročilých technologií či kompletní realizaci nových projektů. Díky týmové spolupráci grafiků, programátorů a business konzultantů jsme schopni připravit prototyp, pilotní projekt nebo případovou studii - zahrnující všechny aspekty od grafické podoby, přes logickou strukturu až po vhodné technologie a architekturu tak, aby vyhovovaly požadavkům zákazníka.

Významnou oblastí našich konzultačních činností jsou služby v oblasti analýzy a modelování obchodních procesů, které poskytujeme v návaznosti na distribuci softwarového nástroje Craft.CASE.

Od roku 2007 jsme rozšířili portfolio konzultačních služeb i o služby v oblasti bezpečnosti informačních systémů, kterou jsme zaštítili soudním znalcem v oblasti kybernetika – výpočetní technika se specializací výpočetní a komunikační technika, bezpečnost informačních systémů. Ročně v této oblasti zpracováváme více jak sto znaleckých posudků a odborných posouzení pro Policii ČR, soudy, státní instituce i komerční subjekty.