e-FRACTAL - e-business driven company

en cs
O nás

Služby

Kontaktujte nás

e-FRACTAL s.r.o.
Vinohradská 174
130 00 Praha 3
Česká republika

e-mail: info@e-fractal.cz
tel: +420 222 523 000

O nás

e-FRACTAL patří do finanční skupiny firem, jejichž roční obrat na území České republiky převyšuje čtvrt miliardy korun a patří k významným hráčům na trhu. Dlouhodobý růst celé skupiny i společnosti e-FRACTAL znamenal v letech 2001-2004 a 2006-2007 umístění v žebříčcích Fast50 a Fast500 Europe. Tajemstvím úspěchu je kvalitní tým a unikátní technologické zázemí, které zajišťuje vysoce efektivní a profesionální obsluhu zákazníků a kvalitu služeb.

 

Samotná společnost e-FRACTAL, jejímž nejvýstižnějším označením je kreativní laboratoř a výzkumné středisko, je zaměřena na inovativní projekty v oblasti IT a mobilních technologií. Kromě projektů, do kterých společnost investuje a sama technologicky realizuje, je její tým stále častěji využíván externími subjekty pro výzkum a vývoj jejich vlastních projektů. Technologie pocházející z e-FRACTALu dnes bez nadsázky fungují v celém světě. V letech 2004 a 2006 se společnost umístila v žebříčku Fast50, dvakrát získala Creative Mobile Award a v roce 2005 byla nominována na prestižní European IST Prize, později obdržela ocenění od Warsaw Stock Exchange v rámci IPO Day, speciální cenu poroty v soutěži adVenture 2 a v roce 2012 obrdžela od AT Kearney ocenění Best Innovator 2012.

 

Společnost e-FRACTAL v tuto chvíli disponuje distribučními kanály ve Velké Británii (pro západní Evropu), v Kalifornii (pro Severní Ameriku) a v pokročilém stavu jsou i jednání o prezenci v Hong-Kongu (pro čínský trh a Asii), přičemž střední a východní Evropa je obsluhována přímo z Prahy. Tyto marketingové a prodejní kanály byly vytvořeny jako platforma pro snazší vstup zajímavých projektů z dílny e-FRACTALu na jednotlivé trhy s využitím lokální prezence, znalosti prostředí a existence sítě kontaktů. V současné globalizované ekonomice je téměř nevyhnutelné rychle a efektivně uplatňovat výsledky výzkumu a vývoje v globálním měřítku s uplatněním lokálních specifik. Společnost e-FRACTAL si dlouhodobě buduje strategii, která tyto možnosti přímo nabízí a současně i úspěšně využívá a implementuje na stávajících projektech.